Haberler

Mobil kısaca taşınabilir demektir. Dolayısı ile mobil uyumlu web sitesi tasarımları demek, taşınabilen laptop, tablet, akıllı cep telefonu gibi cihazlarla uyumlu olan web siteleridir. Tüm cihazlara uyumlu olaranlara RESPONSİVE TASARIMLAR denilmektedir. Bu tasarımlar cihazların ekran çözünürlüklerine, büyüklüklüklerine, hatta dik va yan duruşlarına göre, esnek olarak şekil alan tasarımlardır. Firmamızda tüm web sitesi tasarımları, yeni nesil RESPONSİVE - MOBİL UYUMLU tasarımlardır. Tüm cihazla..

DEVAMINI OKU

Sunduğumuz Web site hizmetleri, alan adınıza kayıtlı ve lisanslıdır.  Lisanslı web site hizmeti alarak, teknik açıdan ve yasal yönden sıkıntı yaşamazsınız. Daha güvenlidir. Ayrıca sitenize yaptığınız emeğide riske atmamış olursunuz. Lisanslı yazılım kullanımının gerekliliği ile ilgili olarak aşağıdaki ayrıntılı bilgiyi okuyabilirsiniz.   Yazılım, bir fikir ve düşünsel emek ürünüdür, bu nedenle 12 Mart 2004 tarihli Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu kapsamında güvence..

DEVAMINI OKU

1- Adres satırına webmail giriş adresinizi yazınız. http://www.alanadiniz.com:2095    veya     http://www.alanadiniz.com/webmail 2- Açılan webmail giriş ekranına kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak "oturum açma" butonuna tıklayınız... 3- Karşınıza posta okuma yazılım seçenekleri çıkacaktır. Biz "RoundCube"  yazılımını seçmenizi öneriyoruz. Artık mailllerinizi okuyabilir, mail gönderebilirsiniz. Lütfen çoklu posta ve spam mail gönderm..

DEVAMINI OKU