Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri
KİRAZ Web Tasarım olarak öncelikle belirtmek isterizki;  Teslim ettiğimiz tüm web sitelerinin yazılımları, masaüstü bilgisayarlar, laptop, tablet ve akıllı cep telefonları ile uyumludur. Yani Responsive, mobil uyumlu tasarımlardır.  Tüm cihazları ie uyumlu olan web siteler, sizin "Alan adınıza LİSANSLI" olarak teslim edilmektedir.
KİRAZ Web Tasarım olarak özel web sitesi tasarım çözümlerine yoğunlaşmaktayız. Marka geliştiriciler, web tasarımcılar, uygulama geliştiriciler, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli ekibimiz, işinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için bir araya gelir.
Özel Web Sayfası Tasarım ve Şablonları
Bugün çok uygun fiyatlara web sitesi şablonları satan yüzlerce firmanın var olduğu bir gerçektir. Bu şablonlar kimi küçük işletmeler için mükemmel bir çözüm olabilir. Ancak KİRAZ Web Tasarım olarak bizim hedefimiz, müşterimizi kendi endüstrisinde web sitesi klasmanında en üste yerleştirmektir. Biz, sizin iş ihtiyaçlarınızı, izleyicilerinizi ve Internet pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurmak suretiyle, tam olarak sizin için bir terzi titizliğiyle hazırlanan özel web sitesi tasarım hizmeti sunmaktayız. Özel web sitesi tasarımı sizin markanızın ve görsel kimliğinizin bir uzantısıdır. Çoğu işletme, web sitesi tasarımında kırtasiye aşamasını atlamış, web'deki varlıklarıyla bir sonraki aşamaya geçmeye hazır duruma gelmiştir. Profesyonel bir web tasarım firması olan KİRAZ Web Tasarım, arama motoru optimizasyonu, özel web tasarımı, e-posta pazarlamacılığı, flash web tasarım, online marka geliştirme, web içerik yönetim araçları ile donanmış kapsamlı bir internet pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olacaktır.
Size Özel Web Tasarım Projesi
KİRAZ Web Tasarım'da her proje, kapsamlı bir araştırma ve keşif sürecinden sonra başlar. Burası, bizim internet pazarlamacılığı danışmanlarımızın, sizinle ortaklaşa, tüm özel web sitesi projeniz süresince size rehberlik edecek sağlam bir web pazarlama stratejisinin ve rekabet düzlemini değerlendirdiği, web sitenizin mimari taslağını çıkardığı, işlevsel gereksinimleri yazdığı yerdir. İlave olarak, KİRAZ Web Tasarım'un arama motorları pazarlama uzmanları, sitenizi ve rekabet edeceği siteleri arama motoru optimizasyonu için değerlendirecektir. Herhangi bir web tasarım projesinin en hayati bölümü, etkili bir arama motoru pazarlama programıdır. Görsel anlamda zorlayıcı, profesyonel bir web sitesi tasarlamak, eğer hedef kitleniz onu hiçbir zaman görmeyecekse çok da iyi bir şey ortaya koymak demek değildir.
Özel Web Tasarımın Faydaları
Özel web sitesi tasarlamanın en büyük faydalarından biri, sizin online kimliğinizi geliştirmek ve internet pazarlamacılığı yatırımınızdan en iyi geri dönüşü temin etmek için çalışan profesyonel bir ekibe sahip olmaktır. Yıllar boyu özel web tasarım hizmetlerimizin parçası olarak biz, dahili envanter yönetim sistemlerine entegre edilmiş özel alışveriş sepeti çözümleri, e-posta pazarlamacılığı kampanyalarında uzmanlaşmış dinamik sayfa tasarımları, binlerce anahtar kelimeyi otomatik bir şekilde optimize edebilen veritabanı yönetim arama motoru optimizasyon uygulamaları, online iş dünyasında görsel marka kimliğinizin kalıcı olmasını sağlamayı da sunmaktayız.
Özel Web Sitesi Tasarımı İçin Bir Teklif Alın
Web tasarım ve internet pazarlamacılığı servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız birkaç dakikanızı ayırın ve buraya tıklayarak teklif formumuzu doldurun. Sizinle görüşmekten memnunluk duyacağımızı bilmelisiniz.