Teslimat Bilgisi

Ödeme ve Teslimat
 
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 
2) Sitemiz üzerinden aldığınız hizmet sonucu olan ürün, ödeme bildirimi sonrasında, site özelliğine uygun olarak bildirdiğimiz süre içinde alan adınıa lisanslı olarak tasarlanıp,  iletişim kanalları vasıtası ile ( e-posta - telefon) tarafınıza bilgilendirme yapılarak teslim edilir.
 
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin ödemesi sonrasında,  lisanslı ürün-web yazılım alan adınıza tescillenmiş ve tamamlanarak size teslim edilmişse iptal edilemez. Ama sipariş aşamasında ödeme gerçekleşmemiş ve çalışmalara başlanmamış ise vazgeçilmesi durumunda iptal edilir.
 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin yoğunluk surumlarına göre en kısa zamanda teslim etmeye gayret ediyoruz. Teslimi zaman alan ürünlerin gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.  Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen iletişim bilgilerinizi güncel tutunuz ve değişiklikleri vakit kaybetmeden bildiriniz. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
 
5) Ödeme Takibi 

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra bizimle iletişime geçerek bildirimde bulunmanız,  işlerinizin karışıklığa sebep olmadan ve kısa zamanda çözüme ulaşmasını sağlayacaktır.

 
 Lütfen dikkat ediniz!

Herhangi bir sorun yaşanmaması için lütfen iletişim kanallarınızı açık tutunuz. Bilgilerinizi güncelleyiniz.